Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Biznes

Serdecznie zapraszamy w dniach 28-29 marca na Łódzkie Targi. Trzy Imprezy w jednym miejscu! Wszystko o nieruchomościach, budowie domu oraz projektowaniu wnętrz.


Targi pracy Kariera IT od lat odbywają się regularnie w największych miastach Polski - już 14 marca odbędą się również w Łodzi. Wszyscy zainteresowani branżą IT mogą wziać udział bezpłatnie w targach.


Już po raz siódmy zapraszamy Was na łódzkie Targi Piw i Browarnictwa. Wyjątkowe wydarzenie dla każdego miłośnika piwa.


Targi Turystyczne to popularyzacja idei „styku kultur”, oznaczającej poznawanie świata, ludzi, kultur i obyczajów. Genezą powstania wydarzenia jest niezwykłe połączenie w jednym mieście - w Łodzi - wielu kultur, ich wzajemne przenikanie i łączenie.


9 lutego w Hali EXPO znajdziecie wszystko czego potrzebujecie aby zorganizować wymarzony ślub! Bajkowa suknia ślubna, idealnie skrojony garnitur, wyjątkowy samochód do ślubu - to wszystko i wiele więcej znajdziecie na wyjątkowych targach ślubnych. 


Kolejna edycja Targów Mieszkań i Domów już 8 - 9 lutego w Expo - Łódź. Znajdziesz tam wszystko do Twojego wymarzonego domu! 


12 października 2019 sobota Polecane wydarzenia w Łodzi


11 października 2019 piątek Polecane wydarzenia w Łodzi


10 października 2019 czwartek Polecane wydarzenia w Łodzi


Warsztaty z uznanymi stylistami i dziennikarzami, spotkania i porady eksperckie, a dla szerokiej publiczności otwarty showroom prezentujący ponad 40 wystawców – niezależnych marek i projektantów czyli co nas czeka podczas II Forum Mody Polskiej, MODPOLIS 2019.


Chodź z nami po Łodzi, czyli Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu. Jak co roku włączamy się w obchody Europejskiego Tygodnia Mobilności. Przygotowaliśmy piesze wycieczki, promocję komunikacji miejskiej i specjalne znaki dla rowerzystów, a w dniu bez samochodu, darmową komunikację miejską dla łodzian.


W niedzielę, 8 września, o godz. 10:30 w dziewięciu miastach, w tym w Łodzi, wystartuje Poland Business Run – największa w kraju charytatywna sztafeta biegaczy.


Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Łodzianin: łódzkie konkursy

  • Konkurs

Obserwuj nas


Współpraca