Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Archiwum

30 grudnia br. Teatr Lalek „Arlekin” obchodzi jubileusz 55 – lecia istnienia. Z tej okazji w najbliższą sobotę, 3 stycznia 2004 r. o godz. 19°° odbędzie się w teatrze jubileuszowa gala.


Od 29 grudnia parkowanie w Łodzi znów będzie płatne. Postanowienie to jest zgodnie z zasadami pobierania opłat jakie określa Uchwała Rady Miejskiej z 9 grudnia br. ; od 29 grudnia


Sylwester na Placu Wolności rozpocznie się o godz. 21. Wśród atrakcji imprezy znajdują się koncerty i pokazy sztucznych ogni. Zagrają zespoły Czerwie oraz Igloo. Atrakcją będzie występ Teatru Ognia. Po godz. 1:00 odbędzie się dyskoteka. Imprezę poprowadzi Ewa Jeziorna-Pecyna. Sylwestra na placu organizują: Urząd Miasta Łodzi oraz Fundacja Ulicy Piotrkowskiej


Do 6 stycznia ulicą Piotrkowską będzie kursować replika zabytkowego tramwaju "Hembrand". Łodzianie mogą skorzystać z przejażdżki bezpłatnie.


Jeszcze tylko kilka dni mają ci, którzy chcą zobaczyć "100 Lat Plakatu Rosyjskiego" - wystawę dostępną w Muzeum Historii Miasta Łodzi - Pałacu Poznańskich (Ogrodowa 15)


Zazwyczaj ŁODZIANIN nie informuje o edycjach płyt, ale ta jest wyyyjątkooowaaa.


Muzeum Sztuki (ul. Więckowskiego) prezentuje dzieła, które powstały na przestrzeni XV - XVIII wieku. Ekspozycja to malarstwo i grafika pochodzące z nieprezentowanych zbiorów Muzeum Sztuki.


19 grudnia Anita i John wystąpią z koncertem podczas otwarcia klubu PUNKT przy ul. Wólczańskiej w Łodzi.


Jak obronić się przed nieuczciwymi pośrednikami biur obrotu nieruchomości? Jak bezpiecznie kupić mieszkanie? Co najemca może żądać, wymagać od właściciela mieszkania?


Z sześciu części Oratorium na Boże Narodzenie Jana Sebastiana Bacha, z których każda jest rozbudowaną półgodzinną kantatą Filharmonia Łódzka zaprezentuje trzy pierwsze, przeznaczone do wykonania podczas nabożeństw w czasie świąt Bożego Narodzenia. W recytatywach tych części Bach wykorzystał obszerne fragmenty z rozdziału II Ewangelii wg św. Łukasza.


Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łodzi zaprasza 27 grudnia 2003r na koncert charytatywny "Okaż Serce". Jest to już druga edycja imprezy.


Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Łodzianin: łódzkie konkursy

  • Konkurs

  • Konkurs

Obserwuj nas


Współpraca